ورود به حساب کاربری

هنوز اکانت ندارید؟ از اینجا ثبت نام کنید

منو

هفتم - آبی علوم پیمانه ای - قلمچی

10044245

65,000 تومان

20% تخفیف

52,000 تومان

توضیح

كتاب آبی علوم هفتم مجموعه‌اي كامل است كه نيازهاي دانش‌آموزان پايه‌ي هفتم در زمینه‌ی آموزش، تمرین و تسلط بر مطالب را پاسخگوست. شيوه‌ي طراحي اين كتاب به صورتي است كه براي همه‌ي دانش‌آموزان در اين مقطع، با هر سطح آموزشي، مناسب و كاربردي باشد.

      محتوای کتاب چیست؟ 

  • این کتاب کاملاً مطابق با کتاب درسی و از 15 فصل تشکیل شده است، هر فصل شامل یک درخت دانش، درس‌نامه و سوالات است.

  • در ابتداي هر فصل، مشخص شده که دانش‌آموزان در این فصل با چه موضوعی آشنا می‌شوند و باید در پایان مطالعه به چه توانایی‌هایی دست یابند.

 درخت دانش

  • در ابتدای هر فصل، مسیر آموزش، موضوع‌ها و تعداد سؤال از هر موضوع مشخص شده است. سوالات در هر فصل مطابق تیپ‌بندی برگه اصلی امتحانی، طبقه بندی شده است.این کتاب شامل 850 سوال است.

طراحی سوالات، درس‌نامه و پاسخ تشریحی

  • تمامی سوالات این کتاب که از خط به خط کتاب درسی طراحی شده اند شامل تیپ‌های مختلف سؤالات تستی مانند شمارشی، جای خالی، سؤالات مربوط به تصاویر کتاب درسی و ... هستند و برای اطمینان از پوشش مطالب،آدرس تمامی سوالات کنار آن‌ها ذکر شده است.

  • درس‌نامه‌ها به‌گونه‌ای نگارش شده اند که تمام نکات مهم هر درس را به‌طور کامل پوشش داده‌اند و دانش‌آموزان با تسلط روی این درسنامه‌ها، به راحتی می‌توانند به سؤالات پاسخ دهند.

  • بخش آخر كتاب به پاسخ‌نامه‌ي تشريحي اختصاص دارد  و براي همه‌ي سؤالات، پاسخ كامل و جامع در نظر گرفته شده است. پاسخ‌ها به نحوی نوشته شده‌اند که دانش‌آموز با تحلیل کامل سؤالات و مطالعه‌ی کامل پاسخ‌ها می‌تواند تمامِ درس را به‌طور مؤثر مرور نماید.

ویژگی‌ها

سال انتشار 1398
شابک 978-600-00-0338-8
نویسنده هیئت مؤلّفان
ناشر قلمچی

نظرات کاربران

نوشتن نقد و نظر

محصولات بازدید شده